BIP - Biuletyn Informacji Publicznej
 
Wybory Prezydenta 2010
Obwieszczenie Burmistrza Radomyśla Wielkiego z dnia 4 czerwca 2010 r. 04 czerwiec 2010

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 27 września 1990r. o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (tekst jedn. Dz. U. z 2010r. Nr 72, poz. 467) oraz § 10 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 sierpnia 2000r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z  2000r. Nr 72, poz. 847 z późn. zm.) informuje, że w skład obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010r. w Gminie Radomyśl Wielki zostały powołane następujące osoby:

 
 

I. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Radomyślu Wielkim z siedzibą – Szkoła Podstawowa Radomyśl Wielki ul. Ogrodowa 1

 
1. Bielat Monika   
2. Borowiec Michał                            
3. Dubiel Anna                                                                       
4. Kardaś – Zaskalska Maria                                                  
5. Kopacz Jakub
6. Machnik Lucyna

7. Niemczura Angelika                                                               

8. Weryńska Dorota                                     
9. Wolak Genowefa
                          
 

II. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Partyni z siedzibą – Szkoła Podstawowa       Partynia

 
1. Bielat Grzegorz    
2. Bukała Wojciech   
3. Czernikowska Halina        
4. Kilian Wiesław     
5. Krukowska Bożena          
6. Lipa Małgorzata   
7. Miśtura Mieczysław         
8. Paciorek Jerzy      
9. Warzecha Natalia 
           
 

III. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Podborzu z siedzibą – Szkoła Podstawowa Podborze

 
1. Bury Stanisław     
2. Dziekan Krystyna
3. Jarosz Stanisław                                 
4. Kośla Sylwia                                           
5. Mądziel Ewa                                     
6. Oślizło Anna                                       
7. Rolle Bożena
8. Warias Małgorzata                                     
9. Żala Edward                    
 
 

IV. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Rudzie z siedzibą – Szkoła Podstawowa Ruda

 
1. Bik Jolanta           
2. Dereń Paulina       
3. Dolot Henryk       
4. Grzech Stanisław 
5. Janiec Kamil         
6. Kapustka Wiesław           
7. Krużel Alicja        
8. Rakoczy Joanna
9. Skrzyniarz Krystyna                             
 
 

V. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Dąbrówce Wisłockiej z siedzibą – Szkoła Podstawowa Dąbrówka Wisłocka

 
1. Jarosz Dariusz      
2. Jarosz Monika      
3. Maniewski Mariusz          
4. Paliga Magdalena 

5. Pierzchała Eugeniusz

6. Procki Dariusz       
7. Syper Stanisława               
8. Wilk Dariusz        
9. Ziobroń Urszula   
 

VI. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Zdziarcu z siedzibą – Szkoła Podstawowa Zdziarzec

 
1. Dubiel Tomasz     
2. Dykas Wanda        
3. Kolbusz Kamil      
4. Krężel Kazimierz   
5. Kuzara Marian       
6. Lis Leszek 
7. Machnik Maria      

8. Masłyk Piotr          

9. Szpyrka Małgorzata          
           
 

VII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Dąbiu z siedzibą – Szkoła Podstawowa Dąbie

 
1. Baran Małgorzata 
2. Błach Kazimierz   
3. Grzyb Janusz        
4. Kolbusz Jan          
5. Maziarz Marzena  
6. Trybulec Krystyna
7. Weryński Ireneusz
8. Wiktor Małgorzata           
9. Wolak Józefa        
 
 

VIII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Żarówce z siedzibą – Szkoła Podstawowa Żarówka

 
1. Byrski Henryk                                     
2. Gierata Małgorzata          

3. Mróz Aleksander s. Piotra           

4. Mróz Monika        
5.  Procki Dawid       
6. Pryga Stanisław     
7. Cichoń Joanna         
8. Smagacz Józefa    
9. Studniarz Barbara 
           
 

IX. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Janowcu z siedzibą – Szkoła Podstawowa Janowiec

 
1. Bajor Agnieszka   
2. Cetnar Anna         
3. Frankowicz Wanda
4. Kilian Dominika    
5. Machnik Tadeusz 
6. Miras Małgorzata 
7. Mol Roman          
8. Popera Sylwester  
9. Tabor Andrzej      
           
 

X. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Dulczy Wielkiej
z siedzibą – Szkoła Podstawowa Dulcza Wielka

 
1. Golec Stanisław                                       
2. Kilian Zbigniew
3. Kozub Janina                                       
4. Ryba Sławomir     
5. Siembab Renata   
6. Wąż Anna 
7. Weryński Rafał    
8. Wolak Marek        
9. Tabor Roman         
           
 

XI. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Dulczy Małej z siedzibą – Szkoła Podstawowa Dulcza Mała

 

1. Drożdż Małgorzata                                     

2. Janiec Ewa

3. Jaworska – Motyka Grażyna                                                   

4. Kij Teresa                                        
5. Kośla Stanisława                                      
6. Pachoł Katarzyna

7. Sito Renata                                                  

8. Skrzyniarz Iga                                    
9. Wolak Ewa                                       
 
 

XII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Zgórsku z siedzibą – Agronomówka Zgórsko

 
1. Babiec Grzegorz    
2. Baran Renata        
3. Koczwara Tomasz
4. Kowalczyk Paulina          
5. Mydlarz Agnieszka          
6. Niemczura Zofia  
7. Skowron Maria     
8. Walas Marek         
9. Zaskalska Bożena 
 
 
 

XIII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Radomyślu Wielkim z siedzibą – Gimnazjum Publiczne Radomyśl Wielki     ul. Klonowa 2

 
1. Bugaj Stanisława  
2. Dziekan Bartłomiej           
3. Jarosz Mateusz
4. Krasoń Anna         
5. Lasota Teresa        
6. Lazur Agnieszka   
7. Niemczura Marzena                     
8. Procka Angelika    
9. Warzecha Beata    
ilość odwiedzin: 70451 osób   ires bip | ideo main pagemain pagebackmain pageup