BIP - Biuletyn Informacji Publicznej
 
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014
INFORMACJA 12 maj 2014

1) Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Radomyślu Wielkim w Szkole Podstawowej
w Radomyślu Wielkim.

 

1.      Andrzej Marian Ziobroń – Przewodniczący Komisji

2.      Małgorzata Kopacz – Zastępca Przewodniczącego

3.      Stanisława Maria Bugaj – Członek Komisji

4.      Krystian Piotr Drąg – Członek Komisji

5.      Dominika Kozioł – Członek Komisji

6.      Edyta Urszula Mikuła – Członek Komisji

7.      Ireneusz Tomasz Weryński – Członek Komisji

8.      Joanna Ziobroń – Członek Komisji

 

2) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Partyni.

 

1. Halina Czernikowska – Przewodnicząca Komisji

2. Łukasz Adam Kilian – Zastępca Przewodniczącej

3. Wojciech Grzegorz Bukała – Członek Komisji

4. Stanisław Lipa – Członek Komisji
5. Kinga Helena Łapa – Członek Komisji
6. Magdalena Sołdyga – Członek Komisji

7. Stanisława Felicja Weryńska – Członek Komisji

8. Wiktoria Ziobroń – Członek Komisji
 

3) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Podborzu.

      1. Kazimierz Dudek – Przewodniczący Komisji

      2. Edward Żala – Zastępca Przewodniczącego

      3. Marzena Mariola Dudek – Członek Komisji

      4. Bożena Stanisława Jeż – Członek Komisji

      5. Angelika Agnieszka Niemczura – Członek Komisji

      6.  Robert Stanisław Rakoczy – Członek Komisji

      7. Bartłomiej Paweł Wałęga – Członek Komisji

      8.Monika Zaskalska – Członek Komisji
 

4) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Rudzie.

     1. Tomasz Jarosław Koczwara – Przewodniczący Komisji

      2. Joanna Katarzyna Kulpa – Zastępca Przewodniczącego

      3. Magdalena Buziak – Członek Komisji

      4. Henryk Dolot – Członek Komisji

      5. Józefa Maria Dyjak – Członek Komisji

      6. Marcelina Magda Działo – Członek Komisji

      7. Jan Litwin – Członek Komisji

      8. Łukasz Sławomir Weryński – Członek Komisji

5) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Dąbrówce Wisłockiej.

      1. Stanisława Maria Syper – Przewodnicząca Komisji

      2. Mariusz Maniewski – Zastępca Przewodniczącej

      3. Marta Ewa Bartkowicz – Członek Komisji

      4. Mateusz Dykas –  Członek Komisji

      5. Dariusz Wojciech Jarosz – Członek Komisji

      6. Agnieszka Maria Ryba – Członek Komisji

      7. Marta Anna Sołowska – Członek Komisji

      8. Piotr Franciszek Stachowicz – Członek Komisji

6) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Zdziarcu.

      1. Piotr Tomasz Masłyk – Przewodniczący Komisji

      2. Kazimierz Krężel – Zastępca Przewodniczącego

      3. Magdalena Barbara Dolot – Członek Komisji

      4. Marian Jan Kuzara – Członek Komisji

      5. Tadeusz Marian Makuch – Członek Komisji

      6. Katarzyna Anna Niedbała – Członek Komisji

      7. Anna Karolina Świstro – Członek Komisji

      8. Aleksandra Wiktor – Członek Komisji

7) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 w Szkole Podstawowej w Dąbiu.

     1. Małgorzata Barbara Wiktor – Przewodnicząca Komisji

      2. Roman Czuchra – Zastępca Przewodniczącej

      3. Kazimierz Błach – Członek Komisji

      4. Robert Mariusz Dziekan – Członek Komisji

      5. Zofia Frankowicz – Członek Komisji

      6. Angelina Monika Kozub – Członek Komisji

      7. Paulina Rybińska – Członek Komisji

      8. Dorota Józefa Wolak – Członek Komisji

 

8) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 w Szkole Podstawowej w Żarówce.

1.      Aleksander Mróz – Przewodniczący Komisji

2.      Stanisław Włodzimierz Pryga – Zastępca Przewodniczącego

3.      Janina Eugenia Kozub – Członek Komisji

4.      Katarzyna Lidia Gałat – Członek Komisji

5.      Karolina Maria Kagan – Członek Komisji

6.      Marta Katarzyna Kieraś – Członek Komisji

7.      Sylwia Justyna Popera – Członek Komisji

8.      Sabina Anna Węgrzyn – Członek Komisji

9) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 w Szkole Podstawowej w Janowcu.

1.      Anna Cetnar – Przewodnicząca Komisji

2.      Sylwester Popera – Zastępca Przewodniczącej

3.      Renata Ewa Baran – Członek Komisji

4.      Anna Izabela Bigda– Członek Komisji

5.      Marcin Gancarczyk – Członek Komisji

6.      Helena Józefa Mol – Członek Komisji

7.      Wioletta Zofia Juzba – Członek Komisji

8.      Katarzyna Wolak – Członek Komisji

10) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 w Szkole Podstawowej w Dulczy Wielkiej.

1.      Marek Piotr Wolak – Przewodniczący Komisji

2.      Piotr Marek Wolak – Zastępca Przewodniczącego

3.      Paulina Zofia Pryga – Członek Komisji

4.      Renata Siembab – Członek Komisji

5.      Agnieszka Elżbieta Skrzyniarz – Członek Komisji

6.      Bożena Bernardyna Sroczyńska – Członek Komisji

7.      Aneta Jadwiga Wąż – Członek Komisji

8.      Anna Aniela Wąż – Członek Komisji

11) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 w Szkole Podstawowej w Dulczy Małej.

1.      Małgorzata Drożdż – Przewodnicząca Komisji

2.      Teresa Danuta Kij – Zastępca Przewodniczącej

3.      Edyta Karolina Baran – Członek Komisji

4.      Angelina Patrycja Drąg – Członek Komisji

5.      Lucyna Grzyb – Członek Komisji

6.      Angelika Kinga Janeczek – Członek Komisji

7.      Mariola Agnieszka Moskal – Członek Komisji

8.      Martyna Aleksandra Weryńska – Członek Komisji

12) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12 w Agronomówce w Zgórsku.

1.      Bożena Zofia Rolle – Przewodnicząca Komisji

2.      Zofia Niemczura – Zastępca Przewodniczącej

3.      Katarzyna Zofia Kozioł – Członek Komisji

4.      Dariusz Kowalczyk – Członek Komisji

5.      Małgorzata Lipa – Członek Komisji

6.      Ewa Aneta Mądziel – Członek Komisji

7.      Anna Ostrowska – Członek Komisji

8.      Dorota Teresa Weryńska – Członek Komisji

13) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13 w Gimnazjum Publicznym w Radomyślu Wielkim.

1. Krzysztof Kopacz – Przewodniczący Komisji
2. Anna Janina Krasoń – Zastępca Przewodniczącego
3. Wojciech Franciszek Bartkowicz  – Członek Komisji
4. Ilona Weronika Boroń – Członek Komisji
5. Kazimiera Kośla – Członek Komisji
6. Jan Józef Pachoł – Członek Komisji
7. Mariola Barbara Pęczek – Członek Komisji
8. Katarzyna Ziobroń – Członek Komisji
14) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14 w Domu Strażaka w Pniu.

1.      Wanda Dykas  – Przewodnicząca Komisji

2.      Jerzy Jan Paciorek – Zastępca Przewodniczącej

3.      Teresa Małgorzata Bury – Członek Komisji

4.      Kinga Działo – Członek Komisji

5.      Edyta Gałat – Członek Komisji

6.      Renata Zofia Król – Członek Komisji

7.      Michał Lonczak – Członek Komisji

8.      Joanna Maria Przybyło – Członek Komisji

 
                                                                                 
                                                                       Burmistrz Radomyśla Wielkiego

                                                                       inż. Józef Rybiński

 
 

Radomyśl Wielki, 12.05.2014r.

ilość odwiedzin: 70370 osób   ires bip | ideo main pagemain pagebackmain pageup